وبلاگ میشا و کوشا

هر آنچه که باید از کلاس سوم دبستان بدانید!

کلاس سوم دبستان یکی از پایه های مهم در دوران ابتدایی است. بنابراین اگر کودک شما قرار است در پایه سوم ابتدایی درس بخواند بهتر است با کلیات این پایه آشنا شوید.

ادامه مطلب
هر آنچه که باید از کلاس دوم دبستان بدانید!

کلاس دوم دبستان یکی از پایه های مهم در دوران ابتدایی است. بنابراین اگر کودک شما قرار است در پایه دوم ابتدایی درس بخواند بهتر است با کلیات این پایه آشنا شوید.

ادامه مطلب
هر آنچه که باید درباره کلاس اول دبستان بدانید!

کلاس اول دبستان یکی از پایه های مهم در دوران ابتدایی است. بنابراین اگر کودک شما قرار است در این پایه درس بخواند بهتر است با کلیات آن آشنایی داشته باشید.

ادامه مطلب
مهارت هایی که قبل از شروع کلاس اول ابتدایی نیاز است!

مهارت هایی هستند که کودکان پیش از شروع کلاس اول ابتدایی باید آن ها را فرابگیرند. در این راه والدین می توانند بسیار تاثیرگذار باشند.

ادامه مطلب
مهارت های ضروری برای کودکان پیش از دبستان

کودکان پیش از دبستان نیاز به آموزش مهارت هایی دارند تا بتوانند برای دوران دبستان خود را آماده کنند. والدین می توانند این مهارت ها را آموزش دهند.

ادامه مطلب
چگونه کودک کارآفرین پرورش دهیم؟

پرورش یک کودک کارآفرین از سنین پایین اتفاق می افتد. برای پرورش کودکان کارآفرین والدین می توانند اقداماتی انجام دهند.

ادامه مطلب
راه های موثر علاقه مند کردن دانش آموزان دبستانی به مطالعه

همه دانش آموزان دبستانی بعد از یادگیری خواندن و نوشتن، علاقه به مطالعه ندارند اما علاقه مند کردن دانش آموزان دبستانی به مطالعه یک مهارت است که می توانیم با اقداماتی آن را پرورش دهیم.

ادامه مطلب
تغذیه دانش آموزان در ایام امتحانات چگونه باید باشد؟

یکی از راه های داشتن ذهن فعال و پویا در ایام امتحانات داشتن تغذیه مقوی و سالم است. آشنایی با مواد مغذی سالم می تواند در نتایج امتحانات دانش آموزان تاثیرگذار باشد.

ادامه مطلب
برنامه آموزش ابتدایی شاد چگونه کار می کند؟

آموزش آنلاین تغییرات گسترده ای پیدا کرده و یکی از این تغییرات شکل گرفتن برنامه آموزش ابتدایی شاد است. نحوه کار کردن با آن برای هر دانش آموزی ضروری و لازم است.

ادامه مطلب
تاثیر آموزش آنلاین بر روند درس خواندن دانش آموزان ابتدایی

آموزش آنلاین پدیده نوظهوری است که بر روند درس خواندن دانش آموزان به خصوص مقاطع پایین تر تاثیر زیادی دارد. شناخت این تاثیرات می تواند در روند آموزش بسیار تاثیرگذار باشد.

ادامه مطلب
مزایا و معایب آموزش آنلاین ابتدایی

آموزش آنلاین ابتدایی به دلیل فراگیری ویروس کرونا به امری ضروری تبدیل شده است. اما هر پدیده ی جدیدی دارای مزایا و معایبی است که باید آن را بررسی و مطالعه کرد.

ادامه مطلب
آموزش آنلاین رکن سوم یادگیری

چرا باید از پلتفرم آموزش آنلاین استفاده کنید؟ آیا از مزایای تدریس آنلاین دروس آگاه هستید؟ با مطالعه این مطلب از محاسن سامانه آموزش آنلاین و مزایای آن مطلع شوید.

ادامه مطلب
علت استقبال از اپلیکیشن میشا و کوشا در مدارس چیست؟

اگر علاقه مند به آموزش دروس دبستان به فرزندانتان هستید، نرم افزار آموزشی مدارس و اپلیکیشن میشا و کوشا، بهترین راه آموزش دروس و مفاهیم به دانش آموزان دبستانی است.

ادامه مطلب
علت استفاده از بازی‌های انیمیشنی در آموزش آنلاین چیست؟

بازی‌های انیمیشنی در آموزش آنلاین با استفاده از جلوه های بصری، موسیقی و یادگیری چندحسی باعث افزایش مهارت یادگیری، حل مساله و انگیزه در دانش آموزان شده است.

ادامه مطلب
آیا کودکان توسط بازی‌های آنلاین دروس را یاد می‌گیرند؟

آموزش آنلاین دروس یکی از بهترین ایده های آموزشی در این سال های اخیر است. ایده ای که با توسعه زیرساخت های فضای مجازی مطرح شده و مورد استقبال قرار گرفته است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن میشا و کوشا چگونه معلم را به خانه ها برده است؟

اگر بخواهید با بهترین اپلیکیشن کمک آموزشی دبستان آشنا شوید، این مطلب به شما کمک می کند تا اطلاعاتتان را در خصوص نرم افزار میشا و کوشا بالا ببرید.

ادامه مطلب
آموزش آنلاین چگونه به معلم‌ها کمک می‌کند؟

یکی از بهترین راه های آموزش در این روزها، استفاده از روش تدریس آنلاین است. برگزاری کلاس درس آنلاین مزایای زیادی برای معلمان و دانش آموزان دارد که با آن آشنا می شوید.

ادامه مطلب
تعطیلات عید با اپلیکیشن یا پیک نوروزی؟

پیک نوروزی و انجام تکالیفی که برای کودکان در ایام تعطیل تعریف می‌شود، یکی از موضوعاتی است که تصمیم‌گیری در مورد آن در سال‌های اخیر مورد بحث وزارت آموزش و پرورش بوده است. پیک نوروزی علاوه بر مزایایی

ادامه مطلب
آیا معلم خوب به تنهایی کافیست؟

یک معلم مدرسه خوب با بهره‌ مندی از اصلی ترین ویژگی معلمان مدارس، می‌تواند به بهترین شکل به آموزش و تدریس به کودکان مشغول شود؛ به شرطی که از شرایط مطلوب آن برخوردار باشد.

ادامه مطلب
تاثیر وقفه آموزشی در یادگیری کودکان

اگر کودک شما نیز به دلیل تغییر در نحوه آموزش دروس به کودکان، دچار اختلالات یادگیری شده است، باید از راه های برطرف کردن وقفه در یادگیری کودکان مطلع شوید.

ادامه مطلب