13081               1400/08/07


یادگیری دروس با برنامه های آموزشی آنلاین ابتدایی چه بصورت ترکیبی (آنلاین و حضوری) و چه کاملا آنلاین می تواند نیازهای خاص و ضعف های آموزشی هر دانش آموزی را بنا به میزان یادگیری آن پوشش دهد، همان طور که می دانید، یادگیری در کلاس درس بیشتر شخصی و تعاملی است اما ثبت نام در برنامه ها و آموزش های آنلاین ابتدایی مزایای زیادی در بر خواهد داشت که به روش اصولی و آسان درس خواندن دانش آموزان ابتدایی کمک موثری خواهد کرد. استفاده از اپلیکیشن آموزشی دبستان ، نرم افزار آموزشی دبستان و برنامه آموزشی دبستان علاوه بر انتقال کلاس های سنتی به کلاس های آموزش آنلاین ابتدایی به دانش آموزان کمک می کند تا خواندن، نوشتن و یا هر کلاس درسی که در آن ضعیف تر هستند را تقویت کنند. پس از برنامه های آموزشی کاربردی و مفید همانند اپلیکیشن میشا و کوشا می توان برای آموزش و تربیت علمی، اصولی و آسان فرزندانتان بهره گیرید.

روند آموزش آنلاین


ورود به عرصه علم آموزی با آموزش آنلاین ابتدایی


اپلیکیشن و برنامه های آموزشی ابتدایی آنلاین این فرصت را برای دانش آموزان میسر می سازند که در هر زمان و مکان بتوانند مبحثی خاص را مرور کنند تا کاملا ملکه ذهن آن ها شود، همان طور که می دانید، تکرار در آموزش یکی از تکنیک های پیشرفت درسی برای فرزندانتان است و کودکان با هر ضریب هوشی با کمک این نرم افزارها می توانند اشکالات خود را برطرف نمایند و مباحثی را که متوجه نشده اند بارها و بارها مشاهده و مطالعه کنند و سریعتر یاد بگیرند و خود را به سطح علمی بالاتر برسانند که عملا در روش مدارس سنتی امکان پذیر نیست. همچنین خدمات آموزشی مجازی و آنلاین به دانش آموزان در گذراندن آزمون ها و امتحانات کلاسی یاری می رسانند.
تجربه زیبا و فراموش نشدنی دیگر آموزش آنلاین ابتدایی مهیا ساختن زمینه رشد و پیشرفت تحصیلی برای کودکانی است که هوش و استعداد فراوانی دارند اما بعلت بیماری های خاص، معلولیت و مشکلات جسمانی یا روحی نمی توانند حضورا در کنار همسالان خود آموزش ببینند که با اپلیکیشن آموزشی دبستان میشا و کوشا و مدارس آنلاین می توانند شرایط خاص شان را کنار گذاشته و موانع رشد و شکوفایی استعدادهایشان را از بین ببرند.
بالعکس مورد ذکر شده در کشور ما دانش آموزان و کودکان تیز هوش زیادی نیز وجود دارند که از حضور در ساعات طولانی مدارس در کنار همکلاسی هایشان خسته می شوند و نمی توانند از تمام پتانسیل ذهنی خود استفاده کنند. برنامه های آموزشی آنلاین در مدیریت زمان و استفاده بهینه از آن به دانش آموزان کمک می کنند تا با بهره گیری از دوره های تکمیلی و دریافت اطلاعات همسو با برنامه درسی شان و یا حتی متفرقه، قانع و خشنود شوند و راه پیشرفت را آسان و سریع طی کنند.


بررسی نقش والدین در آموزش آنلاین ابتدایی


از روش های اصولی و آسان دیگر که درس خواندن از طریق برنامه ها و اپلیکیشن های آنلاین ایجاد می کنند، امکان نظارت پایاپای والدین بر روند آموزشی فرزندانشان است که می توانند با راهنمایی هایشان در طی مسیر درست آموزش به فرزندانشان کمک کنند و از وضعیت پیشرفت تحصیلی آن ها آگاهی یابند. همچنین والدین فرصت ارزیابی، بررسی و گزینش مدارس آموزش آنلاین ابتدایی برای فرزند خود را دارند. چگونه؟ به راحتی با جستجو در اینترنت می توانند از رزومه کاری، رضایت و عملکرد مدارس آنلاین، معلمان و دبیران یا نرم افزارها، برنامه ها و اپلیکیشن های آموزشی آنلاین، اعتبار سنجی آن ها و شهریه ها مطلع شوند تا فرزند خود را برای یک سال تحصیلی موفق همراهی و آماده سازند.


چرا برنامه های آموزشی میشا و کوشا و آموزش های آنلاین ابتدایی در سهولت و تسریع فراگیری علم و دانش به کودکان نقش بسیار موثری دارند؟


به کمک امکانات فراهم شده توسط تکنولوژی و فناوری اطلاعات، تقریبا امکان تحصیل برای تمامی کودکان و خانواده ها فراهم شده است. زیرا اینگونه دانش آموزان در هر موقعیت جغرافیایی و مکانی که باشند و با هر نوع دسترسی مکانی و زمانی به امکانات آموزشی می توانند به راحتی از اپلیکیشن های آموزش ابتدایی بهره مند شوند.
البته که منکر ایجاد بسترهای علمی، فناوری، اقتصادی و اجتماعی برای تحقق اهداف آموزشی نمی توان شد که آن نیز با آگاهی والدین و کمک مردم، مدارس، موسسات، مربیان و دولتمردان در آینده نزدیک برطرف خواهد شد و شاهد رفع نواقص و توسعه روز افزون علم و دانش به طور یکسان و یکپارچه برای تمامی دانش آموزان در هر سطح مالی و اقتصادی و در هر جای ایران زمین خواهیم بود. در مقاله "مزایا و معایب آموزش آنلاین ابتدایی" به مطالعه برخی مشکلات و چالش های این حوزه پرداخته شده است.
شرکت داده پردازان ویراپارسیان با برند میشا و کوشا در تلاش است تا با ارائه برنامه های آموزشی دبستان و نرم افزار آموزشی ابتدایی به روز شده و متناسب با مقطع تحصیلی دانش آموزان و نیازهای علمی آن ها سهم خود را در تحقق این هدف مقدس و بزرگ ایفا کند.
همچنین امکان استفاده از کتاب های آنلاین درسی بصورت صوتی یا pdf، ویدوها، برنامه ها و اپلیکیشن های آنلاین آموزشی دبستان توسط مجموعه هایی همانند میشا و کوشا فراهم شده است، تا به رشد، بالندگی و شکوفایی فرزندان سرزمین مان ایران کمک کند.