اپلیکیشن میشا و کوشا

اپلیکیشن میشا و کوشا

 

 
برای دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا کلیک کنید

دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا
دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا
دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا


اپلیکیشن میشا و کوشا تنها اپلیکیشن آموزشی ابتدایی است که دارای تاییدیه وزارت آموزش و پرورش است.

 

آموزش ابتدایی به یکی از دغدغه های والدین و معلم های مقطع دبستان تبدیل شده است. مقطع ابتدایی یکی از مقاطع حساس در طول دوران تحصیلی دانش آموزان است. امروزه به دلایل مختلف مانند همه گیری ویروس کرونا و علاقه به دسترسی به محتواهای آموزشی ارزشمند، آموزش مجازی به یک ضرورت تبدیل شده است. دسترسی به این اطلاعات ارزشمند نیز بسیار راحت شده است. امروزه با داشتن اینترنت و یک گوشی هوشمند می توان به میلیون ها اطلاعات آموزشی دست پیدا کرد. وجود اطلاعات گسترده در حوزه آموزش ابتدایی ، از یک طرف می تواند مفید باشد و از طرف دیگر ممکن است باعث سردرگمی والدین و دانش آموزان شود. انتخاب محتوای منطبق و مورد تایید وزارت آموزش و پرورش از میان انبوه محتواهای آموزشی کاری دشوار است. آموزش آنلاین ابتدایی با توجه به اهمیت مقطع دبستان بسیار حساس تر است.; انتخاب یک نرم افزار آموزشی ابتدایی یا یک اپلیکیشین آموزشی ابتدایی که محتوای مورد تایید وزارت آموزش و پرورش دارد، موضوع بسیار مهمی برای والدین در آموزش دبستان است. اپلیکیشن آموزشی دبستان میشا و کوشا تنها نرم افزار آموزشی ابتدایی است که محتواهای آن، دارای تاییدیه وزارت آموزش و پرورش است.
محتواهای نرم افزار آموزشی ابتدایی میشا و کوشا به صورت کامل و جامع، تمامی دروس مقطع ابتدایی در پایه اول ابتدایی ، پایه دوم ابتدایی ، پایه سوم ابتدایی ، پایه چهارم ابتدایی و پایه پنجم ابتدایی را در بر می گیرد.

اپلیکیشن میشا و کوشا

 

سوالات پر تکرار والدین از میشا و کوشا
همواره والدین در مورد برنامه آموزشی دبستان فرزند خود، نگرانی هایی دارند. بنابراین قبل از دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا ، پرسش ها را مطالعه کنید. مطالعه آن ها می تواند در رفع ابهامات و انتخاب شایسته نرم افزار کمک آموزشی ابتدایی میشا و کوشا بسیار موثر باشد.

 

اپلیکیشن میشا و کوشا نسبت به سایر اپلیکیشن های کمک آموزشی ابتدایی چه تفاوتی دارد؟
محتوای آموزشی در هر سال تغییراتی می کند، آیا اپلیکیشن میشا و کوشا با کتاب های درسی مطابقت دارد؟
آیا محتوای آموزشی میشا و کوشا استانداردهای وزارت آموزش و پرورش را دارد؟
میشا و کوشا چگونه در آموزش ابتدایی به والدین و دانش آموزان کمک می کند؟
اپلیکیشن میشا و کوشا چه تاثیری بر روند یادگیری دانش آموزان دارد؟

 

شرح خدمات میشا و کوشا

اپلیکیشن آموزشی میشا و کوشا ، در پنج پایه ابتدایی طراحی شده است. پایه اول ابتدایی ، پایه دوم ابتدایی ، پایه سوم ابتدایی ، پایه چهارم ابتدایی ، پایه پنجم ابتدایی .

محتوای آموزشی این اپلیکیشن در هر کدام از مقاطع ابتدایی به صورت تخصصی زیر نظر مولفین با سابقه ی آن مقطع تحصیلی، طراحی و تدوین شده است و در هر سال تحصیلی جدید نیز بر طبق تغییرات کتب درسی هر پایه، به روزرسانی می شود.

اپلیکیشن میشا و کوشا تنها اپلیکیشن آموزشی ابتدایی است که دارای تاییدیه وزارت آموزش و پرورش است.

اپلیکیشن میشا و کوشا برای هر مقطع ابتدایی با توجه به نیازهای دانش آموزان آن مقطع و همچنین با توجه به رده سنی در آن مقطع طراحی شده است. مثلا در مقطع اول ابتدایی و مقطع دوم ابتدایی و مقطع سوم ابتدایی دروس آموزشی را معلمین اختصاصی آن پایه به صورت کروماکی به دانش آموزان تدریس می کنند.

در اپلیکیشن میشا و کوشا تمای دروس کتاب های درسی ابتدایی به صورت گام به گام و نکته به نکته توسط معلمین آموزش داده شده است.

در این اپلیکیشن علاوه بر قسمت های آموزشی، قسمت های مختلف دیگری نظیر تکلیف ساز، ترانه های کتاب درسی، تقویم کلاسی و انیمیشن های روز دنیا با دوبله اختصاصی میشا و کوشا نیز طراحی شده است.

 

تکلیف ساز در اپلیکیشن آموزشی ابتدایی میشا و کوشا

در قسمت تکلیف ساز، والدین می توانند با انتخاب درس مورد نظر و همچنین انتخاب تعداد سوالات دلخواه، برای فرزند خود، سوال های از پیش طراحی شده مقطع ابتدایی را دریافت کنند. همچنین دانش آموزان مقطع ابتدایی نیز می توانند برای تمرین بیشتر، مبحث مورد نظر خود را انتخاب کرده و با انتخاب تعداد سوالات دلخواه، تمرین های مبحث مورد نظر را انجام دهند.

 

ترانه های کتاب درسی در اپلیکیشن آموزشی ابتدایی میشا و کوشا

در قسمت ترانه های کتاب درسی نیز ترانه های هر پایه تحصیلی با موسیقی جذاب و دلنشین به صورت جداگانه طراحی شده است تا دانش آموزان بتوانند به راحتی آن ترانه را یاد بگیرند.

 

تقویم کلاسی در نرم افزار آموزشی ابتدایی میشا و کوشا

در قسمت تقویم کلاسی میشا و کوشا ، یک تقویم قابل تنظیم طراحی شده است و والدین و دانش آموزان می توانند طبق برنامه هفتگی مدرسه، این تقویم را تنظیم کرده و هر روز بر طبق آن، شروع به خواندن و آموزش دروس مقطع ابتدایی کنند.

 

انیمیشن های علمی در نرم افزار آموزشی ابتدایی میشا و کوشا

در اپلیکیشن میشا و کوشا علاوه بر آموزش دروس پایه تحصیلی، برای افزایش اطلاعات عمومی، انیمیشن های علمی روز دنیا نیز به صورت دوبله اختصاصی توسط میشا و کوشا ، در اختیار دانش آموزان قرار داده شده است. این انیمیشن ها همسو با آموزش های مقطع دبستان و متناسب با رده سنی دانش آموزان، انتخاب و دوبله شده است.

 

قسمت قوانین محافظت از خود در اپلیکیشن میشا و کوشا

در قسمت قوانین محافظت از خود در اپلیکیشن آموزشی ابتدایی میشا و کوشا انیمیشن های آموزشی و آگاهی رسانی اجتماعی، فرهنگی برای دانش آموزان دوبله شده است. قسمت حفاظت از خود در اپلیکیشن میشا و کوشا به صورت پیش فرض برای دانش آموزان در دسترس نیست و والدین می توانند فقل آن را به دلخواه باز کنند و در اختیار فرزندان خود قرار دهند تا آن ها بتوانند خطرات اجتماعی پیش روی خود را بشناسند و همچنین رفتار مناسب در برابر آن را آموزش ببینند.

 

روند جریان آموزشی در نرم افزار آموزش ابتدایی میشا و کوشا

روند آموزش ابتدایی در اپلیکیشن میشا و کوشا روندی استاندارد و با بازدهی بالا است. بعد از دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا می توانید کتاب های هر پایه را به صورت جداگانه انتخاب کنید. پس از انتخاب کتاب مورد نظر، تمامی دروس آن کتاب توسط معلم پایه، برای دانش آموزان تدریس شده است.

تدریس هر درس به ترتیب زیر انجام شده است. ابتدا تم درس مورد نظر توسط معلم توضیح داده می شود. سپس معلم درس را در محیطی جذاب و شاد، آموزش می دهد. پس از آن تمرین های درس به صورت بازی و سرگرمی در اختیار دانش آموز قرار داده شده است. برای عبور از هر درس، دانش آموز باید بازی ها و تمرین ها را با موفقیت انجام دهد و در ازای انجام موفق آن ها، ستاره دریافت می کند. پس از دریافت ستاره کافی می تواند آن درس را به انتها برساند.

ستاره های جمع شده توسط دانش آموزان، در بخش جوایز اپلیکیشن میشا و کوشا مورد استفاده قرار می گیرد. بخش جوایز، دانش آموزان را ترغیب به دریافت ستاره های بیشتر و در نتیجه انجام تمرین های بیشتر و بهتر می کند.

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش میشا و کوشا

دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا

برای دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا می توانید از طریق سایت میشا و کوشا و یا از طریق گوگل پلی و یا کافه بازار اقدام کنید. دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا به راحتی بر روی گوشی هوشمند شما انجام خواهد شد.

در صورت داشتن هر گونه سوالی راجع به محصولات آموزشی میشا و کوشا و یا در صورت بروز مشکل در اپلیکیشن آموزشی ابتدایی میشا و کوشا می توانید در ساعات کاری شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان میشا و کوشا به نحوه احسن پاسخگوی شما باشند.

ساعات کاری شرکت:

شنبه تا چهارشنبه: 10 صبح تا 18 عصر

پنجشنبه: 10 صبح تا 15 عصر

شماره های تماس با شرکت:

02122332629

02126314588

02126314589

کانال های ارتباطی میشا و کوشا

برای اطلاع از آخرین و به روزترین اخبار، رویدادها و محصولات جدید میشا و کوشا می توانید ما را در پیج اینستاگرام میشا و کوشا و یا کانال تلگرام میشا و کوشا دنبال کنید.

در صورت هر گونه سوال می توانید با واتس اپ شرکت با شماره 09127113573 در تماس باشید.

 

 

پیج اینستاگرام میشا و کوشا

کانال تلگرام میشا و کوشا

 

همچنین می توانید جهت ارسال نظرات و انتقادات خود با ما از طریق ایمیل mishavakoosha@gmail.com  در ارتباط باشید.

 

راهنمای پیش از نصب نرم افزار

مشخصات سخت افزاری مورد نیاز جهت نصب نرم افزار آموزشی میشا و کوشا:

 • نوع دستگاه: موبایل و تبلت
 • نسخه اندروید مورد نیاز: ورژن اندروید حداقل باید 4.4.2 باشد در غیر این صورت نرم افزار نصب نمی شود و با خطا مواجه می شوید.
 • حجم نرم افزار: 45 مگابایت
 • حافظه آزاد مورد نیاز: هر پایه تحصیلی دارای محتوای آموزشی 4 گیگابایت است. دانلود دروس در قسمت حافظه داخلی گوشی ذخیره می شود و قابلیت انتقال به حافظه جانبی رو ندارد.
 • نوع دسترسی: نیاز به اینترنت همراه و یا اتصال به وای فای است.
 • اینترنت مصرفی : اینترنت اپلیکیشن میشا و کوشا به صورت نیم بها محاسبه می شود.
 • راهنمای مراحل نصب صحیح

 

راهنمای پس از نصب نرم افزار

 • پس از نصب اپلیکیشن میشا و کوشا می توانید اولین دروس در ریاضی و علوم را ببینید و به صورت رایگان تست کنید ولی برای استفاده از بقیه موارد باید پرداخت درون برنامه(خرید اپلیکیشن) را انجام دهید. اگر دی وی دی های آموزشی میشا و کوشا را تهیه کرده اید، سریال روی دی وی دی را در قسمت کد هدیه پایه مربوطه وارد کنید.
 • پس از نصب اپلیکیشن آموزشی ابتدایی میشا و کوشا ، در صورت داشتن کد هدیه می توانید به قسمت تنظیمات اپلیکیشن رفته و کد را در قسمت مربوطه وارد کنید.
 • اگر پس از خرید اپلیکیشن میشا و کوشا ، پرداخت موفق داشته باشید، برنامه برای شما فعال می شود. در صورتی که به اختلال برخورد کنید و هر دلیل دیگری مانند ویروسی شدن گوشی و یا ... که نرم افزار از روی گوشی شما پاک شود ، می توانید بعد از نصب دوباره اپلیکیشن، گزینه خرید اپلیکیشن و خرید (بازیابی) را بزنید تا دوباره اپلیکیشن بر روی گوشی شما فعال شود.
 • پس از خرید اپلیکیشن و پرداخت مبلغ آن، اگر برنامه بر روی گوشی شما فعال نشده باشد، یک بار گزینه خرید (بازیابی) را بزنید. اپلیکیشن میشا و کوشا در صورت پرداخت موفق شما، فعال خواهد شد.

در صورت پرداخت ناموفق نیز، از بانک مبدا پیگیری را انجام دهید. معمولا مبلغ کسر شده تا 72 ساعت بعد به حساب شما عود داده می شود.

 

کانال های خرید نرم افزار میشا و کوشا

پس از نصب نرم افزار آموزشی ابتدایی میشا و کوشا ، برای دسترسی به تمامی امکانات آموزشی متنوع آن، می توانید آن را خریداری کرده و از محتواهای آموزشی یک سال تحصیلی به صورت نامحدود استفاده کنید. نرم افزار آموزشی ابتدایی میشا و کوشا را می توانید به صورت مستقیم از سایت میشا و کوشا و یا از گوگل پلی و کافه بازار دانلود کنید.


دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا
دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا
دانلود اپلیکیشن میشا و کوشا