13701               1399/08/17


علت استقبال از اپلیکیشن میشا و کوشا در مدارس چیست؟

یکی از محبوب‌ترین روش‌های فراگیری علم، استفاده از روش‌های تدریس آنلاین و نرم افزار آموزشی مدارس است. معمولا در چنین روش‌هایی، دانش آموز با استفاده از اپلیکیشن آموزشی دبستان و نرم افزار آموزشی دبستان، مفاهیم درسی را فرامی‌گیرند. سهولت آموزش و انتقال اطلاعات از طریق نرم افزار درسی دبستان، استفاده از این تکنولوژی آموزشی را، بیش از پیش رایج کرده است. علاقه‌مندی دانش آموزان به استفاده از اپلیکیشن میشا و کوشا، تاحدی است که این اپلیکیشن، یکی از بهترین راه‌های آموزش کتابهای درسی دبستان شناخته شده است؛ زیرا بازدهی آموزشی دانش آموزانی که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند، بسیار مطلوب‌تر از سایر دانش آموزان است.

 در ادامه، توضیحات بیشتری در خصوص محبوبیت نرم افزار آموزشی مدارس و اپلیکیشن میشا و کوشا خواهیم داد.

پس تا پایان مطلب، همراه ما باشید.

مزایای استفاده از نرم افزار آموزشی مدارس چیست؟

در شرایط کنونی، ضرورت استفاده از اپلیکیشن دروس دبستان، بیش از پیش ملموس شده‌است. در اپلیکیشن درسی دبستان، می‌توان به‌ صورت نامحدود پویانمایی‌ها و فایل‌های چندرسانه‌ای مرتبط با دروس را مرور کرد. همین ویژگی، اپلیکیشن میشا و کوشا را در بین والدین و کودکان محبوب‌تر کرده است. در این میان، دانش آموزانی که با مشکل اختلال یادگیری مواجه هستند، به‌راحتی با تکرار دروس از طریق نرم افزار درسی دبستان، اقدام به یادگیری می‌کنند و ترس و اضطراب حضور در کلاس برای آن‌ها، ازبین می‌رود. دیگر مزیت استفاده از اپلیکیشن میشا و کوشا، دسترسی به اطلاعات آموزشی در تمامی زمان‌ها و مکان‌ها است. در واقع، با استفاده از این اپلیکیشن، معلم خصوصی دبستان در همه جا کنار دانش آموز است و با برنامه‌ریزی مشخصی، آموزش دروس را دنبال می‌کند. از این سیستم آموزشی، می‌توان حتی در شرایط بحرانی نیز، استفاده نمود.

اپلیکیشن میشا و کوشا چیست؟

احتمالا نام اپلیکیشن میشا و کوشا به‌صورت مکرر به گوش‌تان خورده است. این اپلیکیشن با دارا بودن ویژگی‌های متعددی که در نحوه طراحی و پیاده سازی دارد، تمامی نیازهای علمی دانش آموزان را پاسخ می‌دهد. مباحث درسی در این اپلیکیشن کاربردی، به‌طور سازماندهی شده و مهندسی شده ارائه می‌شود و آموزش از طریق آن، به‌صورت کاملا غیرحضوری ارائه می‌شود. با استفاده از اپلیکیشن میشا و کوشا، می‌توانید تمامی دروس در مقاطع تحصیلی دبستان را به دانش آموزان آن مقطع آموزش دهید و با ترفندهای آموزشی حرفه‌ای، بهترین سطح یادگیری را در دانش آموزان مشاهده کنید.

محتوای اپلیکیشن میشا و کوشا چیست؟

برنامه موبایل میشا و کوشا، تخصصی‌ترین اپلیکیشن آموزش دروس دبستان محسوب می‌شود. در این اپلیکیشن دبستان، می‌توانید محتوای دروس ریاضی اول دبستان، ریاضی دوم دبستان، ریاضی سوم دبستان، ریاضی چهارم دبستان و ریاضی پنجم دبستان را با استفاده از به‌روزترین روش‌های تدریس آنلاین، به دانش آموزان انتقال دهید. گستردگی ارائه مفاهیم آموزشی در این اپلیکیشن، تاحدی است که محتوای فارسی اول دبستان، فارسی دوم دبستان، فارسی سوم دبستان، فارسی چهارم دبستان و فارسی پنجم دبستان نیز در آن ارائه شده است.

 

چرا اپلیکیشن میشا و کوشا تا این حد محبوب شده است؟

پیش از این، ضرورت استفاده از سیستم آموزشی غیرحضوری و آنلاین، چندان برای والدین روشن نبود. با شیوع ویروس کرونا و تغییرات اساسی در سبک زندگی دانش آموزان در کل دنیا، استفاده از اپلیکیشن‌های آموزشی و بسترهای آموزش آنلاین را، برای والدین ملموس‌تر کرد.

قرنطینه خانگی کرونا و تعطیلی مدارس، اولین تلنگر برای استفاده از یک اپلیکیشن معتبر و مناسب جهت علم آموزی دانش آموزان به‌صورت غیرحضوری بود؛ پس می‌توان گفت، موفقیت نرم افزار موبایل میشا و کوشا، به‌دلیل شرایط ویژه کنونی و اطمینان والدین به محتوای معتبر و هماهنگ با سیستم آموزش و پرورش در این اپلیکیشن است. برای استفاده از امکانات فوق‌العاده آموزشی که در این اپلیکیشن ارائه می‌شود، باید آن را تهیه نمایید و طبق برنامه‌ریزی آموزشی، از امکانات اپلیکیشن استفاده کنید.