13373               1399/06/09


میشا و کوشا اپلیکیشنی نو، ایده‌ای نو

 اپلیکیشن آموزشی میشا و کوشا توانسته است جایگاهی مهم در آموزش دروس دبستان را از آن خود نماید. اپلیکیشن آموزشی دبستان با رشدهایی که تکنولوژی در سال‌های اخیر داشته است، به یکی از عناصر مهم آموزش دیجیتال تبدیل شده است. امروزه نمی‌توان سهم آموزش دیجیتال و نقش آن در یادگیری کودکان را نادیده گرفت؛ چرا که بی‌شک با انجام این کار، به بی‌راهه خواهیم رفت. در عصر حاضر، تکنولوژی و وسایل دیجیتال، از عناصر جدایی‌ناپذیر زندگی‌ مدرن شده‌اند. در این راستا، اهمیت آموزش کودکان در دوران دبستان، آنچنان زیاد است که نباید از آموزش کتاب های درسی دبستان با استفاده از اپلیکیشن‌های آموزشی چشم‌ پوشید.

نرم افزار درسی میشا و کوشا همگام با تکنولوژی

تا چندین سال پیش، وجود ابزارهایی نظیر لپ‌تاپ و تلفن‌های هوشمند، جز در مواردی خاص، ضروری نبودند؛ اما در حال حاضر، چیزی که عجیب به نظر می‌آید، عدم وجود این ابزارها در خانه‌هاست.

اپلیکیشن آموزشی دبستان میشا و کوشا

تقریباً در تمام خانواده‌های شهرنشین و حتی روستانشین، استفاده از گوشی‌های هوشمند و کامپیوترهای خانگی رواج یافته است. نرم افزار آموزشی دبستان میشا و کوشا با در نظر گرفتن این موضوع توانسته است بستری برای آموزش نوین کودکان ایجاد نماید.

حضور صرف کودکان در مدارس نمی‌تواند تضمین‌کننده یادگیری دقیق آنان باشد؛ چرا که عوامل حواس‌پرتی زیادند و البته که آموزش‌های نوین، لازم است که با تکنولوژی نیز همراه باشند.

اپلیکیشن آموزشی میشا و کوشا نتیجه ۱۰ سال تعهد!

اپلیکیشن آموزشی دبستان میشا و کوشا توانسته است به شکلی سرگرم‌کننده، محتواهای آموزشی درسی دبستان را به کودکان انتقال دهد. اپ آموزشی میشا و کوشا با تولید و نشر محصولات پیشرفته‌ای که داشته است، عهدی دائمی با کودکان سرزمین‌مان بسته است.

عهدی که از ۱۰ سال گذشته تا کنون پا بر جا مانده و در طول این سال‌ها، دائماً به عنوان ناشر برتر شناخته شده است.

اپ آموزشی میشا و کوشا بعد از نرم افزار آموزش ابتدایی میشا و کوشا که موفقیت‌های زیادی را کسب کرد، در حال حاضر برای گوشی‌های هوشمند اندرویدی نیز موجود شده است.

اپلیکیشن میشا و کوشا

ویژگی‌های اپ آموزشی میشا و کوشا

تیم طراحی اپ آموزشی میشا و کوشا توانسته است با اتکا به تجربه ۱۰ ساله خود، بهترین شرایط را برای آموزش کودکان ایجاد نماید. اپلیکیشن‌های این مجموعه برای آموزش سطوح اول تا پنجم دبستان طراحی شده‌اند که در بین همه ناشران دیجیتال، دارای بیشترین جامعه آماری است.

کیفیت آموزش بالا و طراحی حرفه‌ای، هدفمند بودن بازی‌ها و امکانات فراوانی که این مجموعه دارد، از نقاط قوت و متمایزکننده اپلیکیشن آموزشی دبستان میشا و کوشا هستند. این مجموعه توانسته است امکانات زیر را برای آموزش کودکان و حمایت والدین ایجاد نماید:

·کیفیت بالای آموزش‌ها

 محتواهای آموزشی میشا و کوشا با بهره‌مندی از دانش و تجربه متخصصانی است که سال‌ها در حوزه آموزش دروس دبستان فعالیت داشته‌اند. تالیف این محتواها توسط مولفین کتاب‌های درسی و منطبق کردن آن‌ها، سهم زیادی در افزایش کیفیت آموزش‌ها و رفع نگرانی والدین در مورد آموزش کودکان خود داشته است.

·هماهنگی با مدارس

شیوه ارائه محتوا و آموزش‌های اپلیکیشن میشا و کوشا به گونه‌ای است که با آخرین تغییرات و به‌روز رسانی‌های سیستم‌ آموزشی کشور هماهنگ باشد. ارائه آموزش‌های همگام و هماهنگ با مدارس می‌تواند کودکان را از دوگانگی در دریافت اطلاعات و آموزش بازدارد. همچنین، این اپلیکیشن آموزشی، تمام کتب درسی دبستان را نیز تحت پوشش خود درآورده است تا آموزش دروس دبستان به شکلی موزون و همه‌جانبه اتفاق بیفتد.

·استفاده از بازی‌های آموزشی

یکی از اصلی‌ترین روش‌های یادگیری در کودکان، استفاده از بازی و سرگرمی است. در اپلیکیشن آموزشی دبستان میشا و کوشا، نهایت خلاقیت در به‌کارگیری بازی‌های آموزشی به کار گرفته شده تا کودکان بتوانند در حین بازی و سرگرمی، به مطالعه و یادگیری نیز مشغول باشند. پس با نصب اپلیکیشن آموزشی میشا و کوشا می توانید بسیاری از مشکلات در عدم علاقه به درس خواندن کودکان را حل کنید.

·طراحی حرفه‌ای و مناسب کودکان

بهره‌گیری از تجربه و خلاقیت افرادی که سالیان دراز در آموزش کودک فعالیت داشته‌اند، باعث شده تا طراحی محیط آموزشی به شکلی حرفه‌ای و درخور آموزش کودکان باشد. جذاب‌ترین بازی‌ها و محیط‌های آموزشی و متناسب با هر رده سنی، یکی از ویژگی‌های اپ آموزشی میشا و کوشا است.

·تیم پشتیبانی و توسعه

تیم تحقیق، توسعه و برنامه‌نویسی اپلیکیشن میشا و کوشا، دائماً در تلاش است تا ظرفیت‌های برنامه‌های آموزشی را ارتقاء داده و تغییرات جزئی را در هماهنگی کامل با آپدیت‌های مدارس ایجاد کند. همچنین که کاربران خواهند توانست بطور رایگان، نسخه‌های خود را به‌روز رسانی نمایند.