3885               1396/03/09


آموزش استفاده از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های نرم افزار های میشا و کوشا

 

نرم افزار WinRAR یکی از نرم افزارهای بسیار معروف و بنام در زمینه فشرده سازی فایلها می باشد. به کمک این نرم افزار کاربران قادر به فشرده سازی یک فایل می باشند و این امر در بسیاری از موارد برای کاربران ضروری است و همچنین از دیگر کاربرد های این نرم افزار می توان به تهیه فایل های فشرده به صورت تکه تکه شده از یک فایل با حجم بالا یاد کرد. به عنوان مثال می توان یک فایل 500 مگابایتی را به 10 قسمت 50 مگابایتی تبدیل نمود که این عمل در زمان هایی مختلفی به کاربر در انجام امور کمک خواهد کرد . از ویژگی های نسخه جدید این نرم افزار می توان به ایجاد تغییرات در الگوریتم های فشرده سازی WinRAR برای بهره گیری بهتر از پردازنده های چند هسته ای ، افزایش سرعت بسته به نوع داده ها و حجم فایل، کاهش استفاده از رم کامپیوتر و استفاده از فرمان "یافتن فایل" برای جستجوی فایل های ذخیره شده با پسوند 7Zip اشاره کرد.

چند ویژگی برتر نرم افزار وین رار winrar :

  •  مدیریت ، ساخت و باز کردن فایل های فشرده Rar و دیگر فرمت های فشرده سازی دنیا.
  •  پشتیبانی از فایلهای حجیم تا حجم 9000 پتا بایت ! که بیشترین حجم در میان فشرده سازهای دنیاست !
  •  منتشر شده در دو ویرایش 32 بیتی و 64 بیتی برای افزایش چشمگیر کارایی.
  •  پشتیبانی از فایل های CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z و…

 

آموزش بازکردن فایل های نرم افزارهای میشا و کوشا

 

نرم افزارهای میشا و کوشا ، پس از دانلود درون یک فولدر قرار دهید و اگر تمامی فایل ها بدون مشکل دانلود شده باشد، مشابه تصویر زیر فایلها به ترتیب کنار هم قرار خواهند گرفت.

 

سپس برای باز کردن فایل ها ، روی اولین فایل دوبار کلیک کنید، یا روی اولین فایل کلیک راست کنید و گزینه Open را کلیک کنید. نرم افزار winrar باز خواهد شد و محیطی شبیه محیط نمایش داده شده در تصویر را مشاهده خواهید کرد.

 

برای باز کردن فایلها، روی دکمه Extract to که در شکل ریز با مربع قرمز نمایش داده شده است کلیک کنید.

 

سپس در کادر مشخص شده آدرس محل مورد نظر خود را وارد نمایید و روی دکمه Ok کلیک کنید. نرم افزار شروع به باز کردن فایل ها میکند و اگر فایل های بدون مشکل دانلود شده باشند و به ترتیب کنار هم قرار گرفته باشند، عمل باز کردن اطلاعات به پایان خواهد رسید و پس از آن شما میتوانید نرم افزار را نصب نمایید